SourKick 40s & Shorties internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > 40s & Shorties
Atidaryti filtrus

40s & Shorties

40s & Shorties visą produktų dizainą iki šiol kuria tie patys žmonės, kurie šį brand’ą ir pradėjo, tai suteikia jiems autentikos ir asmeniškumo. Populiarias 40s & Shorties prekes rasite www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje. Spalvinkite miestą besipuošdami 40s & Shorties kūryba!

40s & Shorties savo tinklapyje neturi skilties ‘Apie mus’, nes, kaip sako jie patys: 'Mūsų kūriniai kalba už save’. Drewbyrd, Adem Niazi ir Ryan De La Cruz 2013-aisiais juokavo apie tai, kaip linksma būtų perkelti jų tarpusavio juokelius į kažką realaus. Taip draugai prisijuokavo iki nuosavo prekinio ženklo ir pirmos kojinių kolekcijos. Šiuo metu prekinis ženklas skaičiuoja jau penktus savo gyvavimo metus, begalę kolaboracijų su HBO ir kt. prekiniais ženklais, bei sėkmingas ne tik kojinių, bet ir rūbų, aksesuarų kolekcijas.