SourKick Alpha Industries internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Alpha Industries
Atidaryti filtrus

Alpha Industries

Alpha Industries – įmonė, besispecializuojanti ne tik žieminių striukių tiekimo sferoje, bet taip pat siūlanti unikalius pasirinkimus pavasariui/vasarai. Striukės gaminamos tiek moterims, tiek vyrams. Kuriant produktus pasitelkiami gerai atpažįstami siluetai, ramios spalvos bei, svarbiausia, kokybiški audinių deriniai, užtikrinantys ilgaamžiškumą.

Alpha Industries striukės

Sour Kick rasite pačius populiariausius ir naujausius Alpha Industries žieminių striukių modelius, šaltuoju metų laiku  garantuosiančius jaukią šilumą, o nevaržantis žieminės striukės siluetas leis laisvai judėti. Šiltesniuoju metų laiku Sour Kick nesunkiai išsirinksite madingiausius ‘bomberius’, kurie ne tik puikiai papildys kuriamą įvaizdį, bet ir tarnaus dar ne vienerius metus. Savo mėgstamiausią Alpha Industries produktą rasite internetinėje svetainėje www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.

Savo sėkmės kelią Alpha Industries pradėjo JAV kariuomenės pašonėje. 1959-aisiais pasirašę sutartį su JAV gynybos departamentu, pradėjo gaminti kareiviams viršutinius drabužius, kurie neilgai trukus tapo ikonomis. Drabužiai atrodo beveik identiškai kaip ir jų pirmtakai, siūti karininkams. Ryški detalė Alpha Industries gaminiuose - raudonos spalvos tag’as su užrašu REMOVE BEFORE FLIGHT. Šį tag’ą karininkai palikdavo kabantį ant tam tikrų karinių lėktuvų detalių, kurias reikėdavo pašalinti prieš skrydį, kad lėktuvas veiktų nepriekaištingai.