SourKick Apie internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Apie
NUO 2007

Sakoma, kad geri dalykai į šalį visuomet patenka per uostą. Lietuvoje taip atsitiko ir su žymiausiais pasaulio gatvės mados drabužiais ir batais, kuriuos 2007 pradėjome tiekti jaunatviškos aprangos pasiilgusiems žmonėms internetinės parduotuvės pagalba, o neužilgo ir atidarę pirmąją gatvės mados ir laisvalaikio aprangos parduotuvę Klaipėdoje. Laikui bėgant iš Skateshop tipo parduotuvės patapome Streetwear & Sneakers.

KĄ DAROME?

Puoselėjame dabartinę pasaulio didmesčio stiliaus kultūrą atrinkdami tik būtino tūrėti šiuolaikinio gatvės stiliaus asortimentą ir tik tai kas geriausia. Mūsų stiliaus kriterijai: laisvumas, paprastumas, universalumas, unikalumas. Sour Kick tai stiliaus filtras užtikrinantis, kad kiekvienas visada ras tai kas dera su jo asmenybe ir leis jam susikurti autentišką stilių.

KAS MES ESAME?

Sour Kick – tai erdvė, kurioje rasi kruopščiai atrinktą gatvės stiliaus prekės ženklų asortimentą. Kitaip nei greitosios mados atstovai, Sour Kick leidžia tau išreikšti savo autentiškumą, gyvenimo būdą bei atleisti savo individualumą. Siekiame pateikti tik užtikrintus ir gerai visame pasaulyje žinomus gatvės mados prekinius ženklus, tokius kaip: Vans, adidas Original, Nike, Puma, Fila, New Balance, Reebok, Champion, Dr. Martens, Alpha Industries, Herschel, Stussy, Polar, HUF, Happy Socks, Stance ir kt. Puoselėdami gatvės stiliau kultūrą Lietuvoje, savo klientams pristatome ir lietuvių dizainerių gatvės stiliaus kolekcijas, pas mus gali rasti Le Slap, Tube Clothing, Egy Boy, Bonboz, labadiena ir kt.

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ

Sour Kick - tai daugiau nei parduotuvė ar eilinė kompanija suteikianti darbo vietą – tai kūrybiška ir jaunatviška bendruomenė, laukianti optimistiškai nusiteikusių naujų komandos narių, kurie supranta kiek daug pozityvios energijos į gyvenimą gali įnešti stilinga apranga. Jei gerai orientuojiesi gatvės mados pasaulyje, laikas nuo laiko praverti užsienio blog’us, o išvardinti šiuo metu populiariausius gatvės mados prekės ženklus tau neužtektų abiejų rankos pirštų – būtinai parašyk mums laišką adresu jurate@sourkick.lt ir žinoma lauk skambučio!

 

ATSIŲSK CV

LOJALUMO KORTELĖ

Gaukite 10% nuolaidą visoms nenukainuotoms prekėms!


Žiurėti nuolaidas