SourKick Carhartt WIP internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Carhartt WIP
Atidaryti filtrus

Carhartt WIP

Carhartt ir Carhartt WIP rūbai bei aksesuarai pasižymi aukštos kokybės medžiagomis ir tvirtu pasiuvimu. Pradėję prieš beveik 130 metų su 5-iais darbuotojais ir šūkiu ‘Honest value for an honest dollar’ – Carhartt ir toliau išlaiko aukštą kokybę ir tęsia plėtrą.

Carhartt WIP drabužiai bei aksesuarai

Sour Kick rasite platų spektrą stilingų ir universalių Carhartt WIP drabužių, padėsiančių kurti nepamirštamus, akį traukiančius derinius. Čia rasite mados pasaulyje itin paplitusias ‘beanie’ modelio žiemines kepures, simplistinius laisvo silueto džemperius bei unikalaus dizaino marškinius, o kad įvazdžiui netrūktų esminių akcentų – priderinti galėsite ir Jums labiausiai patinkančias kepures su snapeliudiržą ir hip bag’ą.  Šaltuoju metų laiku, Carhartt siūlo rinktis tik pačias šilčiausias žiemines striukes. Išsirinkite savo mėgstamiausias įvaizdžio detales internetinėje www.sourkick.lt svetainėje arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.

Nors pats Carhartt prekinis ženklas buvo pradėtas 1889-aisiais metais Detroite, streetwear kultūros dalimi jis tapo po maždaug šimtmečio, kai 1989-aisiais Edwin Faeh įkūrė Carhartt WIP (Work In Progress). Ši Carhartt atšaka buvo sukurta specialiai Europos ir Azijos rinkoms ir be klasikinių darbo drabužių buvo pradėti leisti laisvalaikio. Su Carhartt WIP įkūrimu prasidėjo ir kolaboracijos, kurios dar labiau išpopuliarino šį prekinį ženklą. VETEMENTS, Junya Watanabe, Comme des Garcons ir kt. norėjo sujungti savo kūrybines galias su šiuo, ilgą istoriją turinčiu prekiniu ženklu.