SourKick Carne Bollente internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Carne Bollente
Atidaryti filtrus

Carne Bollente

Carne Bollente iliustracijos apima hetero, queer, trans ir siurrealistinius lytinius aktus, kurie yra išsiuvinėti ant marškinėlių, marškinių, kepurių, džemperių, kelnių, striukių ir aksesuarų. Šis palyginus dar jaunas prekinis ženklas jau žinomas visame pasaulyje.

Carne Bollente drabužiai bei aksesuarai

Sour Kick rasite unikaliausius prekės ženklo darbus – marškinėlius, džemperius, įvairių splavų kojines su neįprastomis, dėmesį atkreipiančiomis iliustracijomis. Visi darbai yra unikalūs ir išskirtiniai, todėl jei mėgstate siurrealizmą ir avangardą – Corne Bollente kūryba - kaip tik Jums. Savo mėgstamiausią Corne Bollente įvaizdžio akcentą galite išsirinkti www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.

Carne Bollente yra laisvas ir nepriklausomas prekės ženklas iš Paryžiaus, įkurtas 2014 m., vaizduojantis seksualinę patirtį su humoru ir savitumu. Pavadinimas Carne Bollente, kuris reiškia „virta mėsa“, yra paimtas iš italų porno, rodyto 70-aisiais. Tai gana didelė užduotis prekės ženklui, kurį sudaro vos trys vaikinai - Hijiri Endo, Théodore Famery ir Agoston Palinko.