SourKick Champion internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Champion
Atidaryti filtrus

Champion

Champion prekės ženklas išsiskiria savo universalumu – jis aprėpia skirtingus drabužių modelius, aksesuarus. Simplistinis produktų braižas – neįpareigoja ir išlaisvina – būtent to ir siekia Champion, jų prioritetas – tai bekompromisė kokybė, inovatyvi, nuolat besikeičianti ir tobulėjanti sporto dvasia bei neaprėpiama meilė sportui.

Champion drabužiai bei aksesuarai

Sour Kick rasite gausybę unikalių Champion vyriškų ir moteriškų prekių, garantuosiančių jaukumą ir patogumą kiekvieną dieną. Iš plataus džemperių ir marškinėlių aortimento – kiekvienas suras sau tinkamiausią modelį ir spalvą, o kuriamą stilių neabejotinai papildys subtilūs aksesuarai, tokie kaip minkšto audinio kojinės su kontrastingu Champion logotipu, subtilios žieminės kepurės.  Šaltuoju metų laiku sušalti neleis itin šiltos Champion žieminės striukės. Tarp viso Sour Kick Champion asortimento rasite ir vasaros sezonu itin aktualius maudymosi kostiumėlius, originalius, simplistinio braižo šortus. Kartu su Champion drabužiais ir aksesuarais itin lengva kurti stilingus ‘urban’ tipo įvaizdžius. Mėgstamiausius derinius rasite internetinėje www.sourkick.lt svetainėje arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.

Užgimę 1919 metais JAV, Champion beveik visą savo produkciją ir karjerą susiejo su sportu. Pavyzdžiui, vienu metu prekinis ženklas gamino drabužius JAV Karo Akademijos studentams, kuriuos šie vilkėjo kūno kultūros ir fizinių pasirengimų metu. 90-aisiais Champion uniformas siuvo visoms NBA ir kai kurioms NFL komandoms, rengė aprangą 1992-ųjų Olimpinėse žaidynėse žaidusiai JAV nacionalinei krepšinio komandai. Nors 90-ųjų metu jaunimas pradėjo aktyviau dėvėti Champion produktus kaip laisvalaikio drabužį, tačiau labiausiai prekinis ženklas išpopuliarėjo, kai reperis Kanye West buvo pastebėtas su Champion džemperiu.