SourKick Converse internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Converse
Atidaryti filtrus

Converse

Converse pradėję savo kelią kaip krepšiniui skirti bateliai, dabar tapo neatsiejami nuo gatvės stiliaus. Converse filosofija “think out of the box” – jų auditorija – tai pokyčių nebijančios, drąsios asmenybės, gebančios formuoti pasaulį pagal save.

Converse kedai

Sour Kick lentynose rasite moteriškus ir vyriškus Converse kedus, tapusius daugelio neatsiejama laisvalaikio dalimi. Paprastas, tačiau iš mados aukštumų vis dar nesitraukiantis dizainas – tai Converse Chuck Taylor All Star ir Converse One Star. Minimalistinis kedų dizainas užtikrina, kad tie žieminius kedus, tiek riedlentininkų batus lengvai derinsite prie skirtinų įvaizdžių. Išsirinkite savo Converse www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.

Converse yra Amerikiečių prekės ženklas, susikūręs 1908 metais, o nuo 2003-tųjų tapo Nike imperijos dalimi. Legendiniai laisvalaikio bateliai gumine nosimi Converse Chuck Taylor All Star pradėti gaminti 1917m. Krepšininkas Charles (Chuck) H. Taylor ne tik išpopuliarino šį modelį, bet taip pat ir dirbo Converse įmonėje kaip prekybos agentas. Iki šių dienų jo autografas puikuojais ant Converse Chuck Taylor All Star modelio batelių. Per daugiau nei šimtą metų šlovės šie kedai užkariavo pasaulį, juos dėvi visi, nuo pasaulinio garso įžimybių iki mokyklinukų.