SourKick Dickies internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Dickies
Atidaryti filtrus

Dickies

Dickies prekinis ženklas yra žinomas dėl aukštos kokybės avalynės ir aksesuarų, kurie tarnauja ilgus metus. Dickies pristato ir subtilius, minimalistinio dizaino drabužius, įkvepiančius unikalius įvaizdžius.

Dickies vyriški ir moteriški aksesuarai, drabužiai bei batai

Sour Kick rasite unikalaus dizaino visų, tiek vyrų, tiek moterų, pamėgtus džemperius bei minimalistinius marškinėlius, kuriuos lengva derinti prie skirtingų įvaizdžio detalių. Dickies yra garsūs savo itin kokybiškomis įvairių modelių kelnėmis bei šortais – būtent jų neįpareigojantis siluetas leidžia jausti nevaržomai ir laisvai, o skirtingų aksesuarų gausa: kuprinės, odinės piniginės, diržai ir “waist bag’ai”, tampa neatskiriamu įvaizdžio akcentu. Dickies žiemai siūlo pasiruošti su šiltomis žieminėmis striukėmis ir žieminėmis kepurėmis, kurios net žvarbiausią dieną apsaugo nuo šalčių. Savo mėgstamiausią Dickies prekę išsirinkite internetinėje www.sourkick.lt svetainėje arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.

1922-aisiais metais Teksase įkurta Dickies pradėjo savo kelią nuo darbo drabužių ir iki šiol prie jų liko. Antrojo Pasaulinio karo metu Dickies siuvo rūbus JAV karininkams, o po karo vėl gamino drabužius civiliams ir nusprendė plėstis. Netrukus jie atsirado ir Europoje, o po to patraukė ir į Vidurio Rytus, kuriuose prie naftos gręžinių dirbo nemažai amerikiečių. Šiuo metu Dickies produkciją galima įsigyti beveik visame pasaulyje, o jų gaminamas produktas plačiai išplito ir į laisvalaikio kategoriją.