SourKick Dr. Martens internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Dr. Martens
Atidaryti filtrus

Dr. Martens

Kitus batus nuo Dr. Martens atskirti yra gana lengva, kadangi pastarieji yra siuvami geltonomis siūlėmis. Nors XX a. vidury Dr. Martens kerzus avėjo ‘skinhedai’, pankai ir kiti subkultūrų atstovai, šiandien ši avalynė populiari tarp įvairių kultūrų kategorijų. Galbūt mažai kas žino, tačiau visi Dr. Martens bateliai turi oro pagalvę, leidžiančią lengviau ir minksčiau judėti. Taip pat avalynė išsiskiria tuo, kad beveik visi modeliai yra ne klijuojami, o siuvami. Šį metodą naudoja visi batsiuviai, norintys palaikyti aukštą batų kokybę.

Dr. Martens moteriški ir vyriški batai

Sour Kick- tik originali Dr. Martens avalynė. Nuo klasika tapusių modelių kaip Dr. Martens 1461 ar Dr. Martens 1460, iki Dr. Martens Talib modelio, skirto šiuolaikiniam skubančiam žmogui. Sour Kick taip pat siūlo odinius žieminius batus tiek vyrams, tiek moterims su pašiltinimu Dr. Martens 1460 Serena. Gausiame asortimente rasite ir  unikalius veganiškos odos Dr. Martens 2976 batus. Išsirinkite savo mėgstamiausius Dr. Martens aulinukus Sour Kick interentinėje parduotuvėje, o jei prieš pirkdami mėgstate pasimatuoti, lauksiame mūsų parduotuvėse Vilniuje Vokeičių g. 15.

Grigsų šeima nuo 1901 metų buvo žinomi batų gamintojai mažame Anglijos miestelyje (Wollaston, Northamptonshire , English Midlands). Jie buvo pačioje Anglijos batų industrijos širdyje ir joje šešis dešimtmečius tvirtai laikėsi kaip patvarios darbo avalynės gamintojai. 1945 metais batų istorija persikėlė į pokario Miuncheną kartu su 25 metų kareiviu Dr. Klausu Martensu. Gydydamas savo sulaužytą koją jis sukūrė unikalų padą su oro pagalvę, kuris padėtų greičiau atsigauti po traumos nei tradicinis kietas odinis padas. Savo išradimą parodė senam universiteto draugui mechanikos inžinieriui dr. Herbertui Funkui ir nuo to laiko abu pradėjo bendradarbiauti gaminant unikalius batus. Nuo 1947 metų jie pradėjo oficialią gamybą ir sparčiai augo.