SourKick Eastpak internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Eastpak
Atidaryti filtrus

Eastpak

Eastpak modernaus ir tvaraus dizaino kuprinės – tai nepamainomas atributas tiek kelionėse, tiek kasdieniame gyvenime. Išmaniai sukurtas kuprinių ir rankinių modelis skatina nebijoti keliauti, pažinti ir domėtis dar neatrastomis vietomis.

Eastpak kuprinės

Sour Kick rasite įdomiausius prekės ženklo modelius ir pasaulį sužavėjusias koloboracijas – viena jų - Andy Warhol Campbell’s Soup. Unikalus, tačiau paprastas dizainas garantuoja komfortą ir patogumą, o aukšta kokybė – tvarumą ir ilgaamžiškumą. Sour Kick galėsite išsirinkti iš skirtingų kasdienai skirtų kuprinių modelių: Eastpak Bust, Eastpak Tecum. Jei ieškote kokybės ir komforto – užsukite į www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančią parduotuvę ir išsirinkite savo Eastpak kuprinę.

1976 gimė pirmoji Eastpak kuprinė, ji tapo neatsikiriama kasdienio gyvenimo dalimi mokiniams ir studentams. Eastpak kasdienės kuprinės dizainas nepakito iki šių dienų. Eastpak didelį dėmesį skiria kokybei, todėl jau nuo 1984 metų visoms savo kuprinėms suteikia 30 metų kokybės garantiją. Įdomu tai, kad būtent Eastpak 1999 metais pirmieji pradėjo naudoti ratukus kelioniniams krepšiams. Eastpak nuolat ieškojo naujų galimybių atskleisti kasdienės kuprinės universalumą, bet tuo pačiu ir unikalumą, todėl nuo 2004 metų pradėjo įvairias koloboracijas su dizaineriais, menininkais.