SourKick Eytys internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Eytys
Atidaryti filtrus

Eytys

Eytys įkūrėjai – tai 80’ ‘post-internet’ kartos atstovai ir vaikystės draugai – Jonathan Hirschfeld, Max Schiller ir Charlie Hedin – būtent juos siejantis laikmetis tapo inspiracija dabar jau gerai pasaulyje žinomam prekės ženklo pavadinimui. Švedijoje, 2013 metais susikūręs Eytys, savo veiklą pradėjo ne kaip grandiozinė verslo idėja, bet kaip idėja, siekianti sukurti masyvių, tuo metu dar neįprastų batų poreikį rinkoje. Būtent Eytys buvo pirmieji, kurie įtikino tiek mados pasaulio atstovus, tiek visuomenę, kad tokie batų modeliai nėra keisti ar bjaurūs. 2017 metų rūgpjūtį išleisti ‘Angel silhouette’ modeliai tapo kertiniu tašku kompanijos sėkmei, nes būtent šis modelis, įkvėptas ankstyvų 90’ L.A. mados tendencijų, tapo lemiamu, į mados pasaulio viršūnes iškėlusiu veiksniu. Eytys prekės ženklo filosofijoje vyrauja griežti ir aiškūs standartai: proporcija-funkcionalumas-lyčių lygybė.

Eytys batai

Sour Kick rasite pačius garsiausius Eytys prekės ženklo modelius – ‘Angel silhouette’. Unikalaus dizaino batai, užkariavę mados gerbėjų širdis, pasižymi funkcionalumu ir paprastumu – aukšta kokybė garantuoja ilgaamžiškumą, o originalus dizainas leidžia derinti juos prie skirtingų stiliaus detalių ir visada išlaikyti kuriamo įvaizdžio autentiką. Sour Kick galėsite rinktis iš klasikinių, oda dengtų, juodų ir baltų modelių - Eytys Angel Leather, Eytys Angel Patent bei iš pilkos spalvos nubuko odos Eytys Angel Nubuck. Savo mėgstamiausius Eytys modelius išsirinkite internetu www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.