SourKick Fjallraven Kanken internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Fjallraven Kanken
Atidaryti filtrus

Fjällräven

Fjällräven yra Švedijoje įsikūręs prekės ženklas, kurio idėja yra padaryti gamtą prieinamesne kasdieniam žmogui. Savo produkcija jie bando įkvėpti ir paraginti žmones dažniau praleisti laisvalaikį gamtoje. Tikru švedišku stiliumi Fjällräven orientuojasi į paprastumą bei praktiškumą ir tai labai gerai atsispindi hitu tapusiame produkte – Kånken kuprinėse. Šios, ikona tapusios kuprinės, skirtos tiek vyrams, tiek moterims, originaliai buvo sukurtos tam, kad padėtų švedų mokyklinukams išvengti nugaros problemų.

Fjällräven Kånken – tai prekės ženklas, išliekantis ištikimas savo pirminei paskirčiai – funkcionalumu ir komfortu padėti jaustis patogiai. Fjällräven Kånken kuprinės iki šiol išlieka aktualios, dėl savo apgalvoto minimalistinio dizaino bei patogumu išsiskirinačios konstrukcijos.

Fjällräven Kånken kuprinės

Sour Kick rasite daugybę Fjällräven Kånken modelių, kurie yra itin aktualūs visais metų laikais, kadangi patvari medžiaga yra atspari drėgmei ir purvui, todėl su Fjällräven Kånken nebaisu ne tik saugoti būtiniausius daiktus keliaujant į darbą ar mokyklą, bet ir leistis į tolimiausią kelionę. Sour Kick rasite daugybę skirtingų spalvų – nuo klasikinių ramių Fjällräven Kånken Super Grey, iki ryškesnių Fjällräven Kånken Deep Red tonų. Labiausiai patinkančią kuprinę išsirinkite www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.