SourKick Herschel internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Herschel
Atidaryti filtrus

Herschel

Herschel prekinio ženklo išskirtinumas – subtilios detalės, persmelktos nostalgija. Senovinio tipo odiniai dirželiai, primenantys senųjų laikų keliautojų atributiką, logotipo stilistika ir net pats pavadininimas, menantis Kanados gilumoje esnačio itin seno kaimelio dvasią – visa tai sukuria hipsterišką Herschel prekės ženklo įvaizdį, reprezentuojantį šiuolaikišką stilių, įkvėptą senųjų laikų detalių ir kokybės.

Herschel kuprinės ir aksesuarai

Sour Kick turėsite puikią galimybę išsirinkti Jums patinkančius produktus iš plataus Herschel asortimento – čia rasite gausybę patogių Herschel kuprinių modelių, turinčių skyrelius kompiuteriams – unikalios Herschel Classic, favoritės Little America bei Herschel Retreat – kasdien leis ne tik atrodyti stilingai, bet dar užtikrins ilgaamžiškumą. Sour Kick taip pat rasite ir stilingų aksesuarų – piniginių, skėčių, kepurių su snapeliu, žieminės kepurės. Hershel produktai ne tik originalus pasirinkimas kasdienai, bet ir unikali dovana artimajam. Visą Herschel kolekciją pamatykite www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.

Palyginus su kitais prekiniais ženklais, Herschel yra gana jauni. Tačiau nors ir atsirado tik 2009-aisiais - jau spėjo užkariauti visą pasaulį. Žurnalas Slate Magazine 2016-aisias apie juos kalbėjo šitaip: šis prekinis ženklas yra pasaulinis fenomenas, pastebimas absoliučiai visur, kur keliauja hipsteriai.