SourKick HUF internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > HUF
Atidaryti filtrus

HUF

Nors HUF prekės ženklo autorius įkvėpimo stengiasi ieškoti visur aplinkui, tačiau pagrindine jo varomąja jėga vis dar išlieka meilė riedlentei. Šiai dienai HUF asortimentas yra gana platus - gaminami kedai, kojinės, striukės, avalynė.

HUF kojinės ir drabužiai 

Sour Kick rasite platų HUF asortimentą – gatvės šurmulio ir aplinkos įkvėptas prekės ženklas pristato laisva ir nepriklausoma miesto dvasia alsuojančius produktus: neįtikėtino populiarumo sulaukusias, kanapėmis puoštas HUF Plantlife kojines, neįpareigojančio silueto džemperius bei marškinėlius ir šiuo metu itin populiarias kepures su snapeliu. Originalius įvaizdžius su HUF galite išsirinkti www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15  esančioje parduotuvėje.

Pagaminta riedlentininkų - riedlentininkams. HUF įkūrėjas Keith Hufnagel nemažą savo laiko dalį praleido savo riedlente raižydamas Niujorko gatves. Iš Niujorko po kurio laiko jaunuolis persikėlė į San Franciską, kur ir apsistojo visam laikui. Netrukus po persikėlimo Keith prisijungė prie profesionalios Supreme riedlentininkų komandos ir pradėjo keliauti po pasaulį. Išvažinėjęs beveik visą pasaulį su riedlente parankėje, apžavėtas jį supančio palaikymo ir savo srities profesionalų, Hufnagel nusprendė, kad metas atsidėkoti visai skate’o bendruomenei ir pasiūlyti kažką nuo savęs. Taip San Franciske atsirado nedidelė parduotuvėlė, po kurios stogu riedlentininkas surinko svarbiausius prekinius ženklus, kuriuos renkasi riedlenčių sporto atstovai. Parduotuvės populiarumas augo ir Keith Hufnagel nusprendė, jog laikas pasireikšti kaip kūrėjui, tad įkūrė savo avalynės ir drabužių liniją, prekinį ženklą - HUF.