SourKick labàdienà internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > labàdienà
Atidaryti filtrus

labàdienà

labàdienà prekės ženklas yra įkvėptas archahjiškos šio žodžio prasmės – mandagiai pasisveikinti su mus supančiu pasauliu. labàdienà – tai unikalus dizainas, kuriame telpa modernus braižas persipynęs su pagoniška mitologija.

labàdienà drabužiai

Sour Kick rasite įvairius labàdienà produktus, tinksiančius tiek vyrams, tie moterims. Minimalistinis lietuviškas braižas, laisvas, neįpareigojantis siluetas, subtilus dizainas – visa tai yra nauja labàdienà kolekcija, kurioje rasite ne tik visais metų laikais aktualius marškinėlius, bet ir žiemą itin svarbius megztinius, o prie jų galėsite derinti paprastas, tačiau originalias kepures su snapeliu. labàdienà ne tik geras pasirinkimas laisvalaikio įvaizdžiui, bet ir puiki dovana artimajam arba draugui, gyvenančiam užsienyje. Visą labàdienà asortimentą galite pamatyti www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.

labàdienà yra vienas iš geriausių laisvalaikio ir šiuolaikinės mados prekinių ženklų, kuriuos sukūrė lietuviai. Drabužiai ir aksesuarai, padailinti dažniausiai naudojamu lietuvišku žodžių junginiu - kalba patys - pasveikina aplinkinius, apdovanodami juos šypsena.