SourKick Magenta internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Magenta
Atidaryti filtrus

Magenta Skateboards

Magenta Skateboards prekinis ženklas, išsiskiriantis tuo, kad sieja save tik su riedlenčių pasauliu. Magenta gamina ir patys kuria dizainus savo lentoms, kas padaro jas išskirtinėmis ir nepanašiomis į jokias kitas riedlentes. Sour Kick rasite daugybę skirtingų dizainų Magenta riedlenčių, suteiksiančių kasdieniam hobiui daugiau splavų. O kad riedlentė geriau riedėtų, Magenta siūlo išsirinkti Jums tinkamus ratukus. Magenta taip pat pristato ir savo gatvė stiliaus kepures su snapeliu bei šalikus. Išsirinkite savo mėgstamiausią Magenta riedlentę ar aksesuarą www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.

Magenta Skateboards - prancūziškas prekinis ženklas, įkurtas 2010-aisiais. Pagrindinis Magenta įkūrėjas Vivien Feil kartu su savo draugu Soy Panday, pavargę nuo didžiulių korporacijų, valdančių riedlenčių pasaulį, nusprendė, kad reikia pradėti savo verslą. Įmonę sugalvojo pavadinti rajono, kuriame ilgą laiką kartu nuomavosi butą, vardu.