SourKick Makia internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Makia
Atidaryti filtrus

Makia

Makia prekės ženklas atstovauja visiems, pavargusiems, tačiau priverstiems derintis prie staigių oro pokyčių, būtent todėl Makia pristato itin funkcionalią, prie bet kokių oro sąlygų prisitaikančią, minimalistinio dizaino kolekciją, kurioje tiek vyrai, tiek moterys atras savo mėgstamiausias įvaizdžio detales.

Makia drabužiai

Sour Kick rasite visus svarbiausius atšiauriam orui reikalingus stiliaus atributus, kuriamus Makia prekės ženklo. Vienas iš prekinio ženklo pasididžiavimų yra jų gaminamos žieminės striukėsMakia Reglan Parka, Makia Berg Jacket, kurios yra pritaikytos staigiems oro pokyčiams, todėl su jomis nebaisios net arktinės žiemos, bet ir nekaršta pakaitinus saulei. Makia siūlo ir aukštos kokybės lietpalčius, kurie apsaugos ne tik nuo lietaus, bet ir nuo vėjo. Makia asortimente puikuojasi minimalistinio dizaino suknelės ir sijonai bei kokybiško trikotažo marškinėliai moterims. Vyrams patiks klasikiniai marškiniai, kuriuos lengva derinti, o odiniai vyriški diržai bei piniginės iš aukštos kokybės odos – ne tik užtikrins ilgaamžiškumą, bet ir taps puikia dovana artimajam. Žiemą itin aktualūs tampa šilti megztiniai, todėl Makia pasirūpino, kad Jūs liktumėte apgaubti šiluma ir jaukumu, o kad šalti netektų ir kojoms, išsirinkite Makia šiltus žieminius batus. Mėgstamiausius Makia produktus išsirinkite www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.

Įsikūrę šaltajame Helsinkyje, Makia dažnai ir savo drabužiuose išlaiko atšiaurų skandinavišką stilių. Kaip sakė vienas iš įkūrėjų: mes pavargome nuo margų ir iššaukiančių riedlentininkų drabužių, todėl Makia kuriamas dizainas leidžia rinktis Makia produktus ne tik riedlentininkams, bet ir žmonėms, norintiems kasdien dėvėti stilingus minimalistinius drabužius. Netradicinis požiūris į riedlenčių sporto madas nėra vienintelis įdomus įmonės sprendimas, pavyzdžiui, 2014-aisiais metais Makia rėmė Zimbabvės rinktinę Žiemos Olimpinėse žaidynėse. Nemaža dalis aukštos kokybės Makia produkcijos yra gaminama Europoje, pavyzdžiui, beveik visa Makia avalynė yra gaminama išskirtinai Portugalijoje, o kai kurie gaminiai siuvami Lietuvoje.