SourKick New Era internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > New Era
Atidaryti filtrus

New Era

New Era – tai saviraiškos simbolis, skatinantis išlaikyti autentiškumą ir nepasiduoti kasdienybės nuoboduliui. New Era prekės ženklą dievina garsūs sportininkai, menininkai ir daugybė kitų nusipelniusių žmonių.

New Era kepurės

Sour Kick rasite daugybę skirtingų ‘Full Cap’ stiliaus modelių – nuo subtilios juodos New Era 9Twenty, iki ryškiai mėlynos New Era Retro. Unikalus gatvės stilius kuriamas akcentais ir detalėmis. Visas kepures su snapeliu rasite www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.

1920-aisiais Buffalo miestelyje, Niujorke, Ehrhardt Koch pasiskolino iš savo tetos 5 tūkst. dolerių, kad galėtų gaminti ir pardavinėti kepures. Taip susikūrė ‘E. Koch Cap Company’, dabar žinoma kaip New Era. Įmonė turėjo 14 darbuotojų, didelė dalis kurių buvo Koch’o giminės. Tais pačiais metais jie pagamino 60 tūkst. kepuraičių. 1934-aisiais prasidėjo pirmasis bendradarbiavimas su Amerikos Beisbolo Lyga, kuris nenutrūksta iki šiol. Po kurio laiko atsirado sutartys su NBA ir su NFL, kas reiškė, kad New Era tapo pirmoji kepurių gamintoja, turinti sutartis su trimis didžiausiomis sporto lygomis JAV. 2016-aisiais metais Niujorke esantis Ralph Wilson Stadium stadionas buvo pervadintas į New Era Field, taip dar labiau įtvirtindamas kepurių magnatus istorijoje. 2020-aisias įmonė švęs savo 100-metį.