SourKick pinqponq internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > pinqponq
Atidaryti filtrus

pinqponq

pinqponq („The brand with the two dots“) siūlo sumaniai suprojektuotas kuprines ir aksesuarus išmaniam miesto gyventojui, ieškančiam apgalvotų ir ilgaamžių sprendimų. Funkcionalumas yra atspirties taškas viskam, ką sukuria pinqponq, nuolat ieškodami įkvėpimo iš meno, architektūros, muzikos ir mados pasaulio. Kiekvienas pinqponq produktas yra ambicingo proceso rezultatas.

pinqponq kuprinės ir Hip Bag’ai

Sour Kick rasite itin platų pasirinkimą pinqponq kuprinių ir dabar mados pasaulį užkariavusių Hip Bag’ų. Nors prekės ženklo kuriamame koncepte vyrauja daugiausiai ramios spalvos, vis tik naujoje kolekcijoje pasitinkamos ir akį traukiančios – neoninės. pinqponq siūlo išmaniai sukurtą, tvarų produktą, kuriame atsispindi keliautojams svarbi – talpios ir protingai sukomponuotos kuprinės sistema. Patogumas ir tvarumas – be kompromisų. Rinktis galėsite ne tik tarp skirtingų spalvų, bet ir Jums labiausiai patinkančių kuprinių modelių: Klak, Purik, Blok, Cubik, ir tarp jau klasika tapusių Hip Bag’ų modelių – Tetrik ir Brik. Mėgstamiausią pinqponq kuprinę arba Hip Bag’ą išsirinkite www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.

„The brand with the two dots“, taip save pristato pinqponq, tai tvariai mąstantis, novatoriškas prekinis ženklas iš Kelno, Vokietijos. Įkurtas 2014 m., kurio misija yra pasiūlyti produktus, kurie padėtų pamatus tvaraus dizaino srityje.