SourKick Polar Skate Co. internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Polar Skate Co.
Atidaryti filtrus

Polar Skate Co.

Polar Skate Co. tai prekės ženklas, aprėpiantis visą gatvės madą ir jos atributus. Paprasti, bet aiškūs siluetai, unikalūs kūrybiniai sprendimai ir autentika alsuojantys produktai – visa tai Polar Skate Co.

Polar Skate Co. drabužiai, akeseuarai ir riedlentės

Sour Kick rasite didelį pasirinkimą pagrindinių ‘streetwear’ atributų, leisiančių judriomis miesto gatvėmis žengti drąsiai ir nevaržomai. Sour Kick nesunkiai išsirinksite vyrams ir moterims skirtus Polar Skate Co. laisvo, neįpareigojančio silueto džemperius POLAR Default Hoodie bei marškinėlius, o aksesuarai – minimalistinės, unikalaus dizaino kojinės POLAR Happy Sad Socks, mados hitai POLAR Cordura Hip Bag’ai – suteiks įvaizdžiui subtilaus akcento. Taip pat rasite ir daugybę kitų originalių stiliaus detalių: diržų, piniginių, kepurių su snapeliu. Šaltuoju metų laiku ypač aktualios tampa šiltos žieminės striukės, šį sezoną Polar siūlo rinktis šiltus ir jaukius pufferius, suteiksiančius  įvaizdžiui subtilaus gatvės mados akcento. Sour Kick elektroninė parduotuvė suteikia galimybę nestabdyti gyvenimo tempo ir įsigyti visas norimas prekes internetu www.sourkick.lt, o jei mėgstate pasižiūrėti gyvai, laukiame Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.

Polar Skate Co. atsiradimo istorija yra svajonė, išsipildžiusi keliems vaikams iš Švedijos. Nors prekinio ženklo įkūrėjas yra Pontus Alv, tačiau vieno interviu metu jis papasakojo, jog ši idėja gimė jo geriausiam draugui, kuris vieną dieną tiesiog nusprendė, kad nešios tik savo paties kurtus marškinėlius. Berniukams buvo apie 12-16 metų. Per vienas riedlenčių varžybas Pontus draugas išvažiavo į aikštelę su lenta, išdailinta jo paties. Ant lentos apačios buvo nupiešti keli veidai, po kuriais buvo užrašyti trijų draugų vardai: Alv, Oski, Davis. O po jais grožėjosi užrašas Polar - we’re not like all the others. Taip pirmą kartą buvo pastebėtas draugų menas. Iki šios dienos ryškiais piešiniais ir įdomiais kūrybiniais sprendimais dailintos riedlentės lieka preke, kuri Polar Skate Co. išskiria iš kitų riedlenčių sporto prekių gamintojų.