SourKick Puma internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Puma
Atidaryti filtrus

Puma

Nors Puma prekės ženklas ir yra priskiriamas prie sportinių prekių gigančių, tačiau labai daug drabužių bei avalynės pagaminama būtent laisvalaikiui. Puma avalynė pasižymi aukštais kokybės ir kuriamo dizaino standartais – būtent tai ir leidžia Puma prekės ženklui bei jo kuriamam konceptui išlikti aukštumose.

Puma kedai

Sour Kick rasite daugybę unikalių moteriškų Puma kedų bei vyriškų Puma kedų, nesunkiai radusių savo vietą mados pasaulyje. Puma kedai – tai stilingas ir šiuolaikiškas sprendimas vertinantiems stilių ir patogumą. Sour Kick nesunkiai išsirinksite mėstamiausius Puma kedus, nes asortimento gausa leidžia rinktis ir tarp naujausių modelių, tokių kaip Puma Thunder, ir tarp nemirštančia klasika tapusių Puma Cell Endura, Cell Venom modelių. Artėjant žiemai, Puma siūlo nešalti ir rinktis šiltus žieminius kedus - taip derinti vasarą pamėgtą komfortą su sezono aktualijomis. Savo mėgstamiausius Puma modelius galite išsirinkti internetinėje parduotuvėje www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.

1948-aisiais įvyko žymus dviejų brolių Dassler’ių išsiskyrimas, po kurio atsirado du prekiniai ženklai, vienas iš jų – Puma. Tiesa, pačioje pradžioje įmonė vadinosi RUDA, tačiau vėliau pavadinimas buvo pakeistas į dabartinį. Būdama trečia pasaulyje pagal pagaminamą sportinių drabužių kiekį, PUMA taip pat turi ir nekuklų sąrašą ją atstovavusių ir atstovaujančių sportininkų, tarp kurių yra: Pelé, Diego Maradona, Walt Frazier, Usain Bolt. Taip pat, prekinį ženklą atstovauja ir nemažai dabar futbolą žaidžiančių superžvaigdžių.