SourKick Rip N Dip internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Rip N Dip
Atidaryti filtrus

Rip’n’Dip

Nuo pat pirmos kolekcijos iki dabar, Rip’n’Dip įkūrėjo pagrindinis tikslas - savo drabužiais nešti pozityvias emocijas žmonėms. Pasaulyje itin išpopuliarėjęs unikalus katinuko printas – tapo Rip’n’Dip vizitine kortele.

Rip’n’Dip drabužiai ir aksesuarai

Sour Kick rasite itin didelį RipnDip drabužių bei aksesuarų pasirinkimą. Unikalus katinuko printas 'Lord Nermal', puošiantis visus prekės ženklo produktus: žiemines kepures, džemperius, marškinėlius, kojines – yra akį traukiančio įvazdžio garantas. Stilingos Ripndip Lord Nermal kojinės – tai ne tik neįkainojama stiliaus detalė, bet ir puiki dovana artimajam, kaip ir klasika tapę Ripndip Lord Nermal Pocket Tee marškinėliai. O mėgstantys visuomet išlikti ryškiais – nesunkiai išsirinks originalią RipnDip Lord Nermal Rib Beanie. Užsukite į www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančią parduotuvę ir išsirinkite Jums labiausiai patikusius Rip’n’Dip produktus.

Šmaikštūs katinai, catchy ir edgy frazės bei ryškios spalvos - visa tai yra Rip’n’Dip. 2008-ais skate-camp’e papuošęs savo riedlentę RIPNDIP užrašu Ryan O’Connor net neturėjo minties, jog vieną dieną tai taps kažkuo daugiau nei tiesiog užrašu ant lentos. Sulaukęs komplimentų ir malonių žodžių, vaikinas pradėjo štampuoti ir dėti RIPNDIP ant visko: drabužių, aksesuarų ir kt. Tačiau pradėjus daiktais prekiauti - prekyba sustojo. Tačiau Ryan’ui persikėlus gyventi į Kaliforniją ir mezgant naujas pažintis bei mokantis prekinio ženklo kūrimo ypatumų - jį aplankė sėkmė. Kolekcijos pradėjo atrodyti vis geriau ir įspūdingiau, o internete paplitęs vienas marškinėlių dizainas (katinukas kišenėje, kurioje slepiasi fuck’as) dar labiau padidino prekinio ženklo žinomumą.