SourKick Secrid internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Secrid
Atidaryti filtrus

Secrid piniginės

Secrid sujungia klasikinį stilių ir inovacijas, rūpestingai vertinant kokybę, žmones ir aplinką. Patentuotas Secrid piniginių mechanizamas suteikia paprastą ir greitą būdą pasiekti korteles. Aliuminis „Card Protector“ apsaugos Tavo korteles nuo sulenkimo, lūžimo ir nepageidaujamo RFID ir NFC ryšio, todėl Tavo pinigai bus saugūs. Secrid piniginės gaminamos siekiant būti draugiškiems aplinkai bei išsaugoti nepriekaištingą kokybę.

Secrid moteriškos ir vyriškos piniginės

Sour Kick rasite daugybę simplistinio dizaino skirtingų modelių ir įvairių dydžių - nuo mažiausio, bet talpinančio svarbiausią piniginės turinį - Secrid Miniwallet, iki didžiausio Secrid Twinwallet.  Vertinantieji minimalizmą ras inovatyvų sprendimą - Secrid CardprotectorSecrid piniginės - tai ne tik saugus būdas laikyti pinigus, bet ir puiki dovana, atitiksianti kiekvieno lūkesčius. Secrid piniginės, tai modernus dėklas kortelėms laikyti - kadangi grynuosius pinigus vis greičiau keičia kortelės - neverta dvejoti dėl ateities investicijos. Visus geriausius moteriškų piniginių ir vyriškų piniginių modelius rasite www.sourkick.lt, o jei prieš pirkdami norite pasižiūrėti, lauksime Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.

Secrid – dabar industrinis dizainas ir stilius telpa tavo kišenėje. Nors Secrid piniginių inovatyvi aliuminė apsauga buvo išleista 2009 m., tačiau idėja apie minimalistinę piniginę gimė dar 90-siais, kai olandų dizainerių pora pastebėjo, kad jų kišenių turinys pasikeitė, nes į rinką atėjo mokėjimo kortelės, kurios po truputį išstūmė grynuosius pinigus. 1997m. buvo išleista pirmoji Secrid minimalistinė piniginė – “Secrid Bodycard”. Nuo to laiko Secrid piniginės užkariavo ne tik olandų širdis ir kišenes, bet ir išplito po pasaulį bei laimėjo ne vieną apdovanojimą.