SourKick Spitfire Wheels internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Spitfire Wheels
Atidaryti filtrus

Spitfire Wheels

Spitfire Wheels įmonė buvo sukurta 1987 metais ir nuo tada sėkmingai aprūpina visus pasaulio riedlentininkus kokybiškais riedlenčių ratukais, tinkamais visiems riedlenčių tipams, guoliais, riedlenčių priedais.

Nuo savo karjeros pradžios, Spitfire Wheels gamina itin patvarius riedlenčių ratukus, prisitaikančius net prie ekstremaliausių sąlygų, nesvarbu, ar tai būtų gatvė, ar rampos grindinys. Riedlenčių ratai ne tik patvarūs ir kokybiški, bet ir jų dizainas unikalus, o platus asortimentas suteikia galimybę rinktis labiausiai patinkantį modelį. Spitfire riedlentininkų komandoje dominuoja ir tokie garsūs vardai kaip: Brian Anderson, Eric Koston, Shane O'Neill, Andy Roy, Rob Welsh, Peter Ramondetta, Dennis Busenitz, Erik Ellington, Lizard King, Chris Cole ir daugelis kitų.

Spitfire Wheels nenustoja augti, tobulindami ratų technologiją, skirtą ir tik specifinėms riedlentėms, kad kiekvienas galėtų išsirinkti sau tinkamus, pagal poreikį.