SourKick Stance internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Stance
Atidaryti filtrus

Stance

Stance prekės ženklas atstovauja individualumo ir grynos autentikos dvasiai. Unikalios kojinės siunčia aiškią žinutę, kuri yra drąsi ir tyliai rėkianti laisvos ir nepriklausomos minties idėją.

Stance kojinės

Sour Kick rasite originalių Stance kojinių, skirtų tiek vyrams, tiek moterims. Kokybiškos kojinės – ne tik gera investicija, bet ir gera dovana! Iš daugybės populiarių raštų, spalvų, prin’tų – neabejotinai išsirinksite geriausią, Jūsų stilių atspindintį variantą. Savo mėgstamiausių kojinių ieškokite internetinėje www.sourkick.lt svetainėje arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.

Penkių draugų JAV įkurtas kojinių, o po to ir apatinio trikotažo prekinis ženklas Stance – augo ir vis dar auga kaip ant mielių. Stance atsirado iš noro užpildyti spragą mados pasaulyje, kuri, kaip atrodė įkūrėjams, negauna tinkamo dėmesio ir pagarbos. Jų sprendimas pasiteisino. Šiuo metu Stance yra vienas iš labiausiai pasaulyje atpažįstamų kojinių gamintojų. 2015-2016-ųjų metų sezonui Stance buvo išrinktos oficialiomis NBA žaidėjų laisvalaikio kojinėmis, kas reiškė, logotipo matomumą žiūrovams. Oficialiais prekinio ženklo ambasadoriais yra įvardinti pramogų ir sporto pasaulio atstovai, tarp kurių yra: Allen Iverson, Dwyane Wade, Rihanna, Ronnie Fieg.