SourKick Stussy internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Stussy
Atidaryti filtrus

Stussy

Stussy prekės ženklas neturi jokios: nei amžiaus, nei lyties kategorijos – ir ne veltui – tai yra modernus, plačią pasaulėvaizdą propaguojantis prekės ženklas, savo minimalistiniais, paprasto dizaino produktais užtikrinantis absoliučią laisvę.

Stussy drabužiai bei aksesuarai

Sour Kick rasite daugybę Stussy produktų, simbolizuojančių kokybę ir drąsų miesto stilių. Iš didelio prekės ženklo asortimento: logotipu puoštų vyriškų ir moteriškų džemperių, marškinėlių, kepurių su snapeliu bei kojinių, nesunkiai išsirinksite Jums labiausiai tinkantį. Autentišką, laisve alsuojantį įvaizdį, lengva kurti su Stussy, nes rinktis galima iš daugybės skirtingų stiliaus detalių. Labiausiai patinkančius įvaizdžio akcentus išsirinksite www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.

1980-ųjų pradžioje, kažkur Kalifornijos paplūdimyje, jaunas riedlenčių ir banglenčių gamintojas Shawn Stussy pradėjo raityti savo dėdės parašą ant savo produkcijos. Neužilgo parašas persikėlė ir ant kepuraičių bei marškinėlių. Pastebėjęs, kad paklausos mastai auga ir parašu dailintiems gaminiams jau trūksta vietos automobilio bagažinėję - Shawn pradėjo plėstis. 1984-aisiais įkūrė įmonę ir pradėjo prekiauti ir už Atlanto ribų. Neužilgo atsidarė parduotuvę Niujorke, o po to parduotuvės paplito po visą pasaulį. Nors Stussy pradžia buvo banglenčių ir riedlenčių sporte, tačiau jų drabužiais ir aksesuarais pasipuošusius galime matyti nemažai muzikos, pramogų pasaulio atstovų. Prekinis ženklas taip pat labai paplitęs ir tarp jaunimo, kuris gal net ir niekad nėra atsistojęs ant riedlentės, o juo labiau ant banglentės.