SourKick Thrasher internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Thrasher
Atidaryti filtrus

Thrasher marškinėliai ir džemperiai

Sour Kick rasite visus originalius Thrasher prekinio ženklo modelius. Paprasti, tačiau tikrą riedlentininkų dvasią atspindintčios kepurės su snapeliumarškinėliai su kontrastingu logotipu ant įvairių spalvų marškinėlių ir džemperių – tai aukščiausiais gatvės mados stilius. Sour Kick lentynose gausu įvairių modelių, laisvo ir patogaus silueto marškinėlių – tarp jų ir klasika tapusių Thrasher flame ir Thrasher Skate. Išsirinkite savo mėgstamiausius Thrasher produktus www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esnačioje parduotuvėje.

Nuo 1981-ųjų, kas mėnesį Kalifornijoje leidžiamas ‘Thrasher’ – yra ilgiausiai egzistuojantis ir labiausiai perkamas žurnalas riedlentininkams visame pasaulyje. 80-ųjų pradžioje viskas prasidėjo kaip bandymas padidinti riedlenčių dalių pardavimus, o šiandien tai peraugo į didžiulį judėjimą. Thrasher ‘merch’ą’ 21-ame amžiuje nori nešioti visi, ne tik tie, kas moka kickflip’ą ar ollie. Ir to priežastis - ištikimybė sau. Per daugiau, nei 35-erius metus Thrasher niekada nesigręžė į kitus apžvelgdami riedlenčių pasaulį. Rašė taip, kaip yra. Ir šis dalykas visiškai nestebina, sužinojus, kad žurnalo redaktoriaus poziciją užima Jake Phelps, žmogus, visą gyvenimą atidavęs riedlentei. Išleidę masę DVD, kelis muzikos rinkinius, organizuojantys kasmetinius Skater of The Year apdovanojimus bei King of The Road turnyrą, ‘Thrasher’ net nesiruošia sustoti ir šiandien yra stipresni, nei bet kada anksčiau.