SourKick TUBE internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > TUBE
Atidaryti filtrus

TUBE

TUBE Clothing - tai jokių sudėtingų raštų, jokių blizgių printų, tik iš aukščiausios kokybės medžiagų pagaminti džemperiai ir marškinėliai vyrams ir moterims. TUBE atstovauja minimalistinei madai, kuri be žodžių atskleidžia slypintį unikalumą.

TUBE džemperiai ir marškinėliai

Sour Kick rasite originalius simplistinius TUBE džemperius vyrams ir moterims. Apsilankę Sour Kick rasite ne tik jau pamėgtus modelius, bet ir naują „Anxiety Society“ kolekciją, įkvėptą destruktyvios skaitmeninės erdvės ir neigiamai veikiančio informacijos srauto. Juk viena vertus, nuolatinė prieiga prie informacijos yra pažangos simbolis, kita vertus, ji tampa baimės, streso ir nerimo šaltiniu. TUBE džemperiai ne tik turi idėjinį užnugarį, tačiau ir stiprų išpildymą – džemperiai garantuoja jaukų patogumą ir aukščiausią kokybę. Sour Kick taip pat rasite ir minimalistinius TUBE maršinėlius. Savo mėgstamiausią TUBE džemperį išsirinkite www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.

Vos 2016 m. susikūręs gatvės mados prekės ženklas TUBE, iš karto pradėjo tobulinti smulkiausias detales - nuo specialios medvilnės audinio apdorojimo technologijos iki išskirtinės pakuotės. Nuo 2018 m. visos kolekcijos yra gaminamos vidaus rinkoje ir tik limituotai, todėl įsigijus TUBE produktą, galėsite džiaugtis tik išskirtiniais ir unikaliais gaminiais ir aukščiausios kokybės audininiais.