SourKick Vans internetu, kainos | Sour Kick
SourKick Sutinku gauti slapuką Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesio šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo. Sužinokite daugiau apie slapukus ir apie jų naudojimą.
SourKick
Close
Ieškoti
Ieškoti
Batai  
Ieškoti
Aksesuarai
Ieškoti
Rūbai
Rasta produktų: 0
Įveskite bent 4 simbolius kad pradėti.
Pagrindinis > Vans
Atidaryti filtrus

Vans

Vans – tai prekės ženklas, atstovaujantis šiuolaikinį, veiksmą ir nuolatinius pokyčius vertinantį pirkėją. Vans yra ne tik dominuojanti figūra sporto prekių sektoriuje, bet ir gatvės mados diktatorė.

Vans kedai, drabužiai, aksesuarai

Sour Kick rasite platų produkcijos asortimentą – kedus, kuprines, džemperius, marškinėlius, diržus, pinigines. Čia rasite ir visų pamėgtus ir populiarumo viršūnėje esnačius kedus Vans Old Skool ir Vans Sk8-Hi. Taip pat unikaliems ‘urban’ tipo įvaizdžiams įkvėps minimalistiniai džemperiai bei marškinėliai su kontrastiniu prekės ženklo logotipu Vans Classic Crew. Daugybę skirtingų Vans įvaizdžių atrasite elektroninėje parduotuvėje www.sourkick.lt arba Vilniuje, Vokiečių g. 15 esančioje parduotuvėje.

Savo egzistavimą Vans, verslo pradžioje žinomi kaip 'The Van Doren Rubber Company’, pradėjo 1966 metais, Kalifornijoje. Jų avalynė buvo ypatinga tuo, kad turėjo kokybiškos odos viršų ir neslystančios gumos padą, kas laimėjo jiems riedlentininkų meilę . 1976 metais, dešimtmetį po įkūrimo, pasaulį išvydo ir Vans Off The Wall logotipas. Per sekančius 40 metų įmonė pergyveno nedidelę finansinę krizę, aktyviai dalyvavo surf'o, riedlenčių ir žiemos sportuose ir, galiausiai, buvo perpirkta 2006 metais už beveik 400 mln. dolerių. Šiuo metu Vans gaminamą produkciją galima įsigyti beveik visame pasaulyje, tiek parduotuvėse, tiek internetu.